Семінар - практикум для вчителів математики

Дата: 26.02.2020 15:04

25 лютого на базі Новоолександрівського НВК І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів математики об’єднаної територіальної громади «Використання ділових ігор у викладанні математики».

Відкрила семінар методист з НВР відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Цимбаленко Т.М. З презентацією закладу освіти виступила новопризначений директор НВК Гундертайло С.М.

Окрасою семінару став психологічний воркшоп «Математичний віночок», який  з учасниками семінару провела практичний психолог закладу Гончарова Д.В.

Основний акцент на СП було зроблено на презентації досвіду роботи Ставицької В.П., вчителя-методиста вищої кваліфікаційної категорії та на її відкритому уроці математики у 8 класі «Прикладні задачі. Розвязування прямокутних трикутників».

Захід пройшов у творчій  та дружній атмосфері.