Переможці обласного конкурсу - огляду "Дерзай, малюк"

Дата: 16.02.2021 14:49

В обласному конкурсі - огляді дитячої художньої творчості дітей пільгової категорії дошкільного віку "Дерзай, малюк" взяли участь вихованці закладів дошкільної освіти Олена Черкасова  (Новостепанівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - дитячий садок", керівник Валяєва Н.В.) та Олександра Сазанська (Очеретинський заклад дошкільної освіти "Попелюшка", керівник Білицька Л.І.). За результатами конкурсу Олена Черкасова посіла ІІ місце, а Олександра Сазанська - ІІІ місце. Діти були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо переможців та керівників за якісну підготовку вихованців.

Нехай ваше творче полум'я в дружній творчій співпраці завжди приносить успіх та перемогу!