Вітаємо переможницю І туру конкурсу «Учитель року - 2021»

Дата: 12.11.2020 14:32

В номінації «Трудове навчання»

З метою підвищення престижності професії вчителя, професійної майстерності педагогів, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників, популяризації кращих педагогічних здобутків 10 та 11 листопада 2020 року в дистанційному режимі проведено І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» (номінація «Трудове навчання») спільно з представниками  Соледарської та Сіверської ОТГ. Від Олександрівської ОТГ у конкурсі брали участь Салюк О.Б., учитель трудового навчання Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-дитячий садок» та Хруленко Л.М., учитель трудового навчання Мирнодолинського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- дитячий садок».

Учасники  протягом І туру пройшли такі   випробування:

-конкурсне випробування щодо виявлення фахового рівня учасників Конкурсу (тестування з предмета, методики, психології, педагогіки);

- конкурсне випробування «Майстер-клас»;

-конкурсне випробування «Дистанційний урок»

У І турі перемогу отримала Хруленко Людмила Миколаївна, вчитель трудового навчання Мирнодолинського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-дитячий садок», яка буде представляти об’єднану зону (Олександрівську, Сіверську та Соледарську  ОТГ) в ІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді та подальших перемог.

Нехай кожен день приносить їй радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.