Турнір істориків

Дата: 20.03.2019 13:51

13 березня 2019 року на базі Олександрівського ЗЗСО відбувся відбірковий етап XXI Всеукраїнського турніру юних істориків серед закладів освіти Олександрівської селищної ради. У Турнірі взяло участь 15 учнів, які представляли 3 команди: «Лідер» (Очеретинський ЗЗСО, Михайлівський ЗЗСО, Високопільський ЗЗСО), «Легіон» (Новоолександрівський НВК), «Феміда» (Олександрівський ЗЗСО). Головою журі була начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Седлецька І.А.. Перемогу здобула команда «Лідер». 27 березня 2019 року на обласному етапі Турніру в м. Краматорську заклади освіти Олександрівської ОТГ представлятиме збірна команда «Прогрес». Бажаємо нашим дітям перемоги!