Вшанування переможців, лауреатів та дипломантів І зонального туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року"

Дата: 02.12.2019 13:24

28 листопада 2019 року в приміщенні Олександрівської школи мистецтв відбулося свято вшанування переможців, лауреатів та дипломантів І  зонального туру всеукраїнського конкурсу " Учитель року - 2020". З вітальним словом на святі виступила начальник відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Седлецька І.А. Учителі - фіналісти отримали грамоти та цінні подарунки від профспілкової організації працівників освіти району. З яскравими концертними номерами перед педагогами виступили вихованці ЦДЮТ.

Вітаємо вчителів з перемогами та бажаємо Костріковій С.Л., Копійко І.О., Поліщук Ю.С. та Овчаренко О.М. успіхів на ІІ (регіональному) турі Конкурсу!!!