Семінар - практикум вчителів історії та громадянської освіти

Дата: 19.11.2019 10:03

14 листопада 2019 року на базі Новоолександрівського НВК І - ІІІ ступенів пройшов семінар - практикум вчителів історії  та громадянської освіти "Розвиток критичного мислення здобувачів освіти засобами сучасних технологій". В рамках семінару було проведено:

- відкритий урок " Держави центральної - східної Європи", " Трансформаційні процеси, результати Другої світової війни для народів центрально - східної Європи" (11клас). Вчитель Ярова Л.Т.

- Майстер - клас " Доба козацьких походів"   Використання інтерактивних методів навчання. Вчитель Яровий Р.М.