Опановуємо науку управління закладом освіти з використанням можливостей цифрового середовища

Дата: 03.02.2021 09:41

02 лютого 2021 року відбувся семінар – практикум (онлайн) для директорів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з   теми «Розгортання та використання середовища G Suite for Education в діяльності закладу освіти». Спікером заходу виступила Людмила Лупол, директор Петрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яка презентувала власний досвід роботи управлінеця та досвід педагогічного колективу закладу щодо впровадження системи G Suite for Education для впровадження дистанційного навчання.

Учасники семінару – практикуму також відвідали віртуальну управлінську майстерню «Цифрові інструменти Google для організації ефективного зворотного зв’язку між учасниками освітнього процесу під час дистанційного навчання», де продовжили опановувати науку управління закладом освіти в сучасному медіапросторі.

Слухачі вдячні спікеру за отримані знання та практичні навички в сфері освоєння інформаційно – цифрових інновацій. Так тримати!