Стартував щорічний професійний конкурс «Кращий педагогічний працівник позашкілля-2021»

Дата: 13.05.2021 08:25

11 травня 2021 року розпочався щорічний професійний конкурс  «Кращий педагогічний працівник позашкілля-2021». Конкурс проводиться в онлайн-форматі та передбачає два етапи:

- методологічний (презентація власного досвіду роботи);

- практичний (очний формат - майстер-клас за темою досвіду; заочний формат – відеоролик з досвіду роботи).

У конкурсі беруть участь керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради.

Захід сприяє розвитку творчості та підтримці ініціатив педагогічних працівників закладів позашкільної освіти громади, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, підвищення престижності професії педагогічного працівника позашкілля.